Auto zastępcze z polisy OC sprawcy, czyli jak skorzystać z auta zastępczego:

CENTRUM WYNAJMU POJAZDÓW ZASTĘPCZYCH z OC SPRAWCY Zadzwoń do nas Tel: 666 500 500
Juz nie musisz dzwonić do towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy by otrzymać auto zastępcze z oc sprawcy i pozostać mobilnym. Centrum Wynajmu Pojazdów Zastępczych INTERCARS24.PL zajmuje się wynajmem samochodów z oc sprawcy na terenie całego kraju. Auto zastępcze dostarczane jest na miejsce zdarzenia drogowego , lub w inne wybrane miejsce. Auto zastępcze możesz wykorzystywać jak swoje, będziesz mógł z niego korzystać do chwili zakończenia procesu likwidacji szkody komunikacyjnej sprawcy zdarzenia drogowego.

Auto zastępcze przez telefon, szybciej się nie da zadzwoń do nas, a my dostarczymy Ci samochód zastępczy tam gdzie je potrzebujesz:
➩Miasto z jakiego dzwonisz
➩Marke , model oraz rok produkcji pojazdu uszkodzonego
➩Date zaistnienia szkody
➩Informacje czy na miejscu zdarzenia była policja , czy spisywane zostało oświadczenie sprawcy kolizji
➩Nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy, ewentualnie numer rejestracyjny pojazdu sprawcy (numer polisy sprawcy ustalimy w kilka minut)

Auto zastępcze z OC sprawcy, wynajmujemy poszkodowanym wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Tylko u nas otrzymasz auto z oc sprawcy na pełny czas likwidacji szkody komunikacyjnej, prosto i bezproblemowo.

INTERAUTO24.PL to flota ponad 600 nowych pojazdów zastępczych na terenie całej Polski, i rozbudowana siec logistyczna z naszych usług korzystają  autoryzowane salony znanych marek zapewniając pojazd zastępczy swoim klientom na czas likwidacji szkody komunikacyjnej, firmy posiadające duże floty pojazdów, jak i klienci indywidualni.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z OFERTY „AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY” i HOLOWANIA USZKODZONEGO POJAZU ?

 • Każda osoba fizyczna, lub osoba prawna prowadząca działalność gospodarcza, firma, instytucja, której pojazd został uszkodzony z winny innego uczestnika ruchu drogowego(kolizja, stłuczka itp.) lub inna szkoda wyrządzona (np spadająca dachówka itp itd) tzw szkoda zaistniała z polisy „OC sprawcy”.
 • Holowanie pojazdu poszkodowanego bezpłatnie zapewniamy w przypadku kiedy nie nadaje się on do dalszej jazdy (np uszkodzenia są tak duże ze nie da się dalej jechać autem, lub zatrzymany został dowód rejestracyjny).
 CO NALEŻNY ZROBIĆ BY POZOSTAĆ MOBILNYM I OTRZYMAĆ AUTO ZASTĘPCZE Z POLISY OC??
 • Po prostu zadzwonić do nas pod całodobowa infolinie +48 666 500 500 podczas rozmowy przedstawia Państwo zaistniała sytuacje, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dotyczące auta zastępczego, lub likwidacji szkody komunikacyjnej. Możesz również skorzystać z formularza zamówienia auta zastępczego z oc sprawcy który znajduje sie nizej.
 • Dostarczymy pojazd we wskazane miejsce, i odbierzemy  po zakończeniu likwidacji szkody, pomagamy w formalnościach z towarzystwem ubezpieczeniowym.
 • Jako jedyni obslugujemy szkody miedzynarodowe, rowniez z poza Unii Europejskiej, oraz strefy Schengen.
 DLACZEGO INTERCARS24.PL ?  PROFESJONALIŚCI W ZAKRESIE LIKWIDACJI SZKÓD! 
 • Wydajemy państwu auto zastępcze o porównywalnych parametrach co pojazd uszkodzony, na PELNY CZAS NAPRAWY (nie tzw technologiczny! Tak jak robią i interpretują to firmy ubezpieczeniowe , oraz inni oferenci, lub oferenci działający na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych), czyli z naszej strony pojazd zastępczy jest zapewniony do chwili zakończenia naprawy w serwisie, szkody czesciowej, lub szkody calkowitej.
 • Oferujemy najbardziej bezpieczny rodzaj wynajmu auta zastępczego.
 • Wybierz oferte „auto zastępcze z oc sprawcy” INTERCARS24.PL obsługujemy polisy OC sprawcy następujących towarzystw ubezpieczeniowych:

  ➩Auto zastępcze z polisy OC PZU , rozliczenie uslugi auto zastępcze PZU, mozliwe rowniez holowanie z polisy OC sprawcy PZU.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Warta, rozliczenie nastepuje bezposrednio z TUIR Warta, mozliwosc holowania po wypadku z polisy OC Warta.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Allianz, rozliczenie bezgotowkowe z Allianz, mozliwosc holowania uszkodzonego pojazdu z polisy OC Allianz.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Compensa, koszty wynajmu auta zastepczego pokrywane sa przez Compensa, mozliwosc holowania auta po wypadku z polisy OC Compensa.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC AXA, auto zastepcze AXA pokrywane jest bezgotowkowo przez towarzystwo, mozliwosc holowania auta po szkodzie z polisy OC AXA.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Generali, auto zastepcze Generali, oraz holowanie z polisy OC sprawcy Generali refundowane jest przez ubezpieczyciela.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Proama, rozliczenie platnosci auto zastepcze Proama nastepuje z polisy OC sprawcy Proama.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC TUZ, auto zastepcze TUZ bez limitu km, holowanie z OC sprawcy TUZ rowniez bez limitu km.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC TUW, auto zastepcze TUW , rowniez holowanie z polisy OC TUW bez limitu km i calkowicie za 0zl.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Uniqa, auto zastepcze Uniqa wydawane jest na pelen czas likwidacji szkody, holowanie z polisy OC Uniqa do wybranego miejsca.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Ergo Hestia, auto z oc Ergo Hestia bez limitu kilometrowm holwanie z polisy OC Ergo Hestia obywa sie bezgotowkowo.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Wiener, auto zastepcze Wiener, Wypadek z polisy OC Wiener, nic trudnego Pomoc Drogowa z OC sprawcy Wiener przeholuje twoj pojazd.
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Link 4, auto zastepcze z oc Link 4 i holowanie z polisy OC Link 4
  ➩Auto zastępcze z polisy OC Interrisk, auto zastepcze z OC Interrisk z gwarancja na pelen czas likwidacji szkody

 

GALERIA SZKÓD    REKOMENDACJE

Formularz zamówienia auta w ramach OC

Imię i nazwisko *

Adres *

Kod pocztowy *

Miejscowość *

Adres email *

Numer telefonu *

Marka pojazdu *

Model pojazdu *

Rok produkcji

Numer rejestracyjny pojazdu *

Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy

Numer rejestracyjny sprawcy

Nadany numer szkody

Szkoda z dnia *

Opis uszkodzeń auta *

Forma roztrzygnięcia na miejscu zdarzenia *
Policja:  tak nie
Oświadczenie:  tak nie
Dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policje:  tak nie

Czy jesteś jedynym właścicielem uszkodzonego pojazdu? *
 tak nie

Jesteś zainteresowany bezgotówkową likwidacja szkody na twoim aucie? *
 tak nie

Kod antyspamowy *

captcha

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rezerwacji pojazdu przez INTERCARS24.PL z siedziba: RYNEK 7 , 50-106 WROCLAW. Twoje dane są nam niezbędne do realizacji twojej rezerwacji, w tym do wynajęcia pojazdu, jego wydania i odbioru, przygotowania umowy najmu pojazdu. Moje dane zostały podane prze zemnie dobrowolnie. Zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do moich danych, oraz możliwości ich poprawiania.

 Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom trzecim współpracującym, lub należącym do Grupy INTERCARS24.PL w zakresie niezbędnym do zrealizowania usługi odpłatnego wynajmu pojazdu, wynajmu pojazdu w ramach assistance, wynajmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy, lub z dochodzeniem ewentualnych roszczeń.

Pytania, odpowiedzi na temat auta zastępczego z oc sprawcy

W przypadku szkod calkowitych- takich kiedy naprawa pojazdu jest ekonomicznie nieuzasadniona, pojazd jest nie jezdny itp, itd. Auto zastepcze przysluguje , ale tu znow pojawaia sie problem, niestety nie wedlug towarzystw ubezpieczeniowych, te twierdza ze albo wogole sie nie nalezy, a jesli juz to tylko na okreslony czas np 3dni. To czeste metody stosowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe ktore po prostu wykorzystuja niewiedze poszkodowanego, warto tez pamietac ze bardzo czesta praktyka jest zanizanie odszkodowan przy tzw „calkach” od wartosci rynkowej nawet o -20%. Wyjasniamy: Auto zastepcze w przypadku w/w szkod wymaga doswiadczenia i analizy zaistnialej szkody, bardzo waznym elementem jest dokumentacja szkodowa ktora trzeba stworzyc uzasadniajac czas wynajmu przez poszkodowanego, tak wiec wszystko musi odbyc sie zgodnie z prawem, bowiem nie mozna narazic firmy, ani poszkodowanego na nieuzasadniony czas wynajmu. Jesli rozwazaja Panstwo wynajem auta z OC sprawcy w formie bezgotowkowej, zapraszamy do kontaktu, mejlowego , lub telefonicznego, wystrczy przedstawic sytuacje a nasz specjalista ds.szkod komunikacyjnych szybko przedstawi mozliwe warianty. Zespol INTERCARS24.PL
Szkody czesciowe to najczestrze wystepujace na naszych drogach. To tzw stluczki, kolizje, szkody komunikacyjne malych, srednich rozmiarow dajacych sie naprawic i ekonomicznie uzasadnionych. Wlasnie w przypadku napraw w autoryzowanym serwisie, czy tez innym zajmujacym sie likwidacja szkod komunikacyjnych auto zastepcze nam sie nalezy. Istnieja rozne rodzaje szkod czesciowych jedne pozwalaja na wynajem auta zastepczego klientowi od razu, inne dopiero po pewnych czynnosciach. Dlatego jesli sa Panstwo poszkodowani i nie wiedza co zrobic zapraszamy do kontatu mejlowego, lub telefonicznego z naszym specjalisa ds.szkod komunikacyjnych. Zespol INTERCARS24
Zdarza sie ze czesto Panstwo wynajeliscie auto zastepcze bezgotowkowo w innej firmie, cos jest nie jasne, nie pewne szukacie odpowiedzi szczegółów trafiacie do nas, lub dopiero szukacie auta zastepczego w zwiazku ze szkoda na swoim aucie i pytacie czy mozecie wynajac auto w dowolnej np.wypozyczalni samochodow. Odpowiadamy: Misja naszej firmy jest bezwarunkowy 24 godzinny kontakt w zakresie wszelkich zdarzen flotowych to nasza praca, bez znaczenia czy sa Panstwo naszymi klientami, czy nie.Zawsze udzielimy pomocnych informacji. Nie mozemy zakazac skorzystania z ofert innych podmiotow, kierujac sie wyborem musza miec Panstwo na uwadze doswiadczenie i marke. Taka wypracowalismy od 2008 roku kiedy to wynajmowane byly pierwsze auta w systemie bezgotowkowym ze 100% gwarancja bez obciazenia ktora istnieje do tej pory. Od 2008 roku nie obciazylismy zadnego klienta kosztami wynajmu auta zastepczego. Wiekszosc firm trudniaca sie wynajmem bezgotowkowym powstala na przestrzeni 2lat, usilujac nasladowac najlepszych, ale czesto konczy sie to obciazeniem klienta, obieraniem auta w nieokreslonym czasie. Zespol INTERAUTO24.PL
Odwrocone OC tzw BL to nowa opcja zgloszenia szkody komunikacyjnej u swojego ubezpieczyciela OC nawet jesli sprawca nie jest ubezpieczony w tym samym co my towarzystwie ubezpieczeniowym. Marketingowo opcja jest przedstawiana i promowana jako pomocna. Prwada wyglada tak ze ma to zwiekszyc sile duzych towarzystw wzgledem malych, i utrudnic odzyskiwanie roszczen dodatkowych przez poszkodowanego w tym refundacji pojazdow zastepczych. Natomiast i z tym poradzilismy sobie w naszej firmie wiec zapraszamy do skorzystania z naszych uslug. Zespol INTERAUTO24.PL
Zgodnie z nowymi wytycznymi nie za kazdy pojazd bioracy udzial w kolizji nalezy sie auto zastepcze. Osoby poszkodowane powinny bardzo na to uwazac, gdyz ryzykuja poniesienie kosztow ktorych nigdy nie odzyskaja.Firmy typu rent a car wrecz wmawiaja poszkodowanym iz auto zastepcze im sie nalezy, to nie zawsze jest prawda. To czy auto zastepcze z oc sprawcy nam sie nalezy decyduje wiele czynnikow. Dlatego tez w przypadku szkody z OC prosimy o kontakt telefoniczny z nasza infolinia. Zespol INTERAUTO24.PL
W styczniu 2016 INTERAUTO24.PL wprowadzil Karte Assistance dla obecnych i przyszlych klientow, rowniez tych flotowych takich jak firmy leasingowe. Pierwsza z nich jest Getin Leasing , karta umozliwia klientom skorzystanie szybko z uslug assistance w zakresie holowania, oraz pojazdu zastepczego z OC sprawcy na czas likwidacji szkody komunikacyjnej bez koniecznosci wnoszenia VATu w takich uslugach. Zespol INTERAUTO24.PL
 
Nowe zwmiany w likwidacji szkod i udostepniania pojazdow zastepczych na czas lkwidacji szkody komunikacyjnej. Jesli twoj pojazd to np Ford Mondeo Grupa „D” z 1998 roku i ulegl on szkodzie komunikacyjnej to przyznany pojazd zastepczy ktory mozna udostepnic poszkodowanemu to Grupa „C” czyli np Ford Focus, poszkodowany spelnia tym samym obowiazek minimalizowania ksoztow zwiazanych ze szkoda, a auto zastepcze udostepnaine jest w systemie bezgotowkowym na pelny czas likwidacji szkody szesciowej, lub calkowitej . Zespol INTERAUTO24.pl